SUCHÁ PEDIKÚRA


Suchá nebo-li přístrojová pedikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na nohou, při kterém není nutné nohy předem namáčet, ani používat skalpel. Ošetření se provádí nasucho brusnými frézkami ve vysokých otáčkách. Takto provedená pedikúra je bezbolestná, velmi jemná, dokáže vyřešit i problematické odstranění silně zrohovatělé kůže na patách, odstranění kuřích ok, zarostlých nehtů.

Suchá pedikúra je obzvláště doporučována klientům, kteří ze zdravotních důvodů nemohou podstoupit klasickou pedikúru. Nehrozí riziko poranění. Tento šetrný způsob péče o nohy je proto vhodný pro diabetiky, lidi trpící onemocněním žil, lupenkou nebo neuropatií.

Proč byste měli o své nohy pečovat?
Nohy jsou jednou z nejnamáhanějších částí lidského těla, na kterou lidé často zapomínají. Nevěnují jim tolik pozornosti jako obličeji nebo rukám, které jsou okolí vždy na očích a jsou považovány za vizitku svého majitele. Suchá, popraskaná a otlačená kůže, která je následkem zátěže nohou a nošením uzavřené nebo nevhodné obuvi, může být zdrojem bolesti a dalších zdravotních komplikací. Péče o nohy by tedy měla být pevnou součástí osobní hygieny. V domácích podmínkách je vhodné si nohy pečlivě  po koupeli vytřít do sucha,promazávat krémem na nohy a starat se o správnou délku nehtů. Péči o zrohovatělou kůži, tvrdou kůži na patách, otlaky, kuří oka a zarůstající nehty raději svěřte odborníkům. Při ošetření dobře vidí každé i špatně přístupné místo na nohou, dokáží odhadnout jakou vrstvu zrohovatělé kůže je třeba odstranit, a odborně vyřeší i všechny nepříjemné komplikace.

 

Přístrojovou pedikúru provádím podologickým přístrojem HADEWE.

DOPORUČUJI, JE TO ÚŽASNÝ ZÁŽITEK!